Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem sok érte ez a pénz?

Nem sok érte ez a pénz?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 2. 19:08
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Régóta ott van már.
2021. jan. 2. 21:06
 12/27 anonim ***** válasza:
28%

ez a cég egyik elit zászlóshajója..ez a híres ötszázas, melytől csak a hatszázas volt a menőbb.


A szomszédom egy milláért vett egy ilyen ötszázast, vétel előtt zárt garázsban állt tíz évig. Rozsda sehol, csak hát a fogyasztás...van akinek sok.


Ha valakinek van némi tartaléka, akkor két milláért talán. Nagyon sokba fáj a fenntartás. Viszont úszik az úton, erős, padlófűtése is van.


Ezzel meg lehet jelenni bárhol.

2021. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
65%
#12: Csak az a baj, hogy az emberek 99%-ának ez csak egy ugyanolyan 30éves dinnyés merci lesz, mint egy szimpla dízel. Szóval a bárhol az eléggé le van korlátozva. Ettől függetlenül tényleg kuriózum, és az ára valószínűleg már csak emelkedni fog. Ha lenne hova rakni, tized ennyiért, befektetésnek jó lenne valószínűleg
2021. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem sok, rengeteg!
2021. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Na és egy ilyen ennyiért?

[link]


Olvassátok el a leírását is. Ez egy baromi jó vétel lenne.

2021. jan. 2. 22:45
 16/27 anonim ***** válasza:
57%

Papír nélkül 6-milla?


Eleve ha papiros lenne is max a felét érné.

2021. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Felét? Egy ilyen megkímélt példány?
2021. jan. 2. 22:57
 18/27 anonim ***** válasza:
51%

Pontosan.

Hiába megkímélt,az csak a kopó alkatrészeknél jelent valamit.

Ezenfelül az hogy öreg volt a tulaj én részemről inkább mínuszos dolog.

Ráadásnak a merci még mindig olyan szinten áll mint most a BMW, vagy C-kategóriásnak néznek benne vagy hülye gyereknek.

2021. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy fogalmad sincs az egészről. Ez egy kuriózum.
2021. jan. 2. 23:16
 20/27 anonim ***** válasza:
51%

Én csak a tényeket írtam le,de ha nem tetszik az a te problémád, attól hogy te istenként tekintesz fel ezekre az autókra, vagy beléjük vagy szerelmesedve attól még a tények nem változnak.

De mindegy, aki be van bolondulva azzal nem lehet sajnos mit kezdeni, csak a személyes tapasztalat fog téged kijózanítani, én azt mondom vegyél egy ilyen autót, és majd rájössz.

2021. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!