Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Jazz 1.2 vagy 1.4...

Honda Jazz 1.2 vagy 1.4 benzin motorral?

Figyelt kérdés

Illetve melyik évjárattól ajánlott?

2002-2008 között azt tudom,hogy agyon dicsérik, megbízhatónak mondják de pl mivan egy 2010es ,vagy 2009es verzióval?:)

Illetve ezekben akkor 1.2 vagy 1.4 motorral,van olyan megbízható az 1.2es motor is?

Nem gyorsitgatok, nem autópályára lesz.

Csak város, az viszont keményen, napi 100km kb, minden nap.

Nő vagyok,bocsi ha rosszul írtam bármit is ,és köszi, ha segítesz!:)



2021. jan. 4. 00:49
 1/8 anonim ***** válasza:
1.4 mert Becsületesnepper is azt írná ha itt lenne. :)
2021. jan. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jók a 2008 utáni verziók is, csak az ára miatt talán megéri megvenni a régebbit, ha csak városba kell. Nekünk 4 éve van, 1.4-es importálva lett Franciából. 210 xxx km van benne, legalábbis az órája szerint. 160 óta, mióta megvan csak benzint és olajat kért, utóbbit nem is eszi egyáltalán.Most kezdett el fütyülni a generátor csapágya, de az is teljesen normális ilyen korban. Városban van használva nálunk is, 6.5-el beéri ami a fogyasztást illeti.
2021. jan. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nincs jelentőssége, 0.8 3 henger és s 1.0 4 henger között kritikusabb hogy felmegy-e a hegyre vagy sem. 1.2 kevesebbet fogyaszt kevesebb erőt is kínál cserébe, dötsd el.
2021. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen áron tudod megvenni. Az 1.2es jazz 1250 cm3 az 1.4es Jazz pedig 1350 cm3-s szóval teljesítményében drámai különbséget nem fogsz tapasztalni. A páromnak is 1.2es Jazze van az legyen döntő szerintem hogy az autó milyen állapotot tükröz. Rozsdásodás, beázás, illetve típusbetegségek melyik példánynál vannak jelen.
2021. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Akkor nincs sok különbség, köszönöm.

Típusai hibák? Nagyon problémás autó? Bár úgy olvastam,megbízható.

Nekem napi szinten városban kb 120km,minden áldott nap- kategóriába venném. Szerintetek?:)

2021. jan. 4. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
japánnal nem lehet bakot lőni de a swiftet könyebb fenntartani
2021. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
1.4
2021. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1.4 (2008-15) generáció picit pörgősebb,dinamikusabb autó,mint az 1.2. Az enyém CVT váltós,fürge,problémamentes kis masina.A

Ez már a faceliftes változat.Ezek a hondák már nem japánban készültek,de nemhiszem,hogy sok különbséget lehet észrevenni,bármelyik országban gyártott között.Van hkgy valaki panaszkodik,mert a benzinsapka környékén rohad,nálam nem.Ha pl német vagy osztrákból hozott az autó,annak nagyobb az esélye és az alváz rozsdásodásának is.Ha lehet a km-t megnézni,hogy ne legyen túl sok,a gazdáit mennyi volt,motortérből és belsőtèrből kiderül mennnyire vigyáztak rá. A fogyasztás kb 5.5-6.5 liter körül mozog,de volt,hogy 4.4-et is produlkált,de ez vezetési stílus,város-országút vezetés stb. függvénye. A lènyeg,hogy megbízható,értékálló autó.

jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!