Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek a legpimaszabb, a...

Melyek a legpimaszabb, a közlekedési szabályokat leginkább - jellemzően - átható autósok szerintetek márkák alapján?

Figyelt kérdés
Mert amit én tapasztalok, jellemzően: audisok, mercisek, bmw-sek, volkswagenes-ek, skodas-ok, ezek mindig sietnek vhova, tolakodnak, míg a legszabalytisztelobbek, leginkább udvariasak azok ahogy én látom napi szinten, a suzukisok, peugeot-ok, citroenesek, hyundai autósok... Csak egy példa a közelmúltból, zebrához közelítek belvárosi főúton, látom jön egy bohom nagy, sötét SUV, biztos bmw-s vagy tuareg-es, mondom, ez nem fog megállni, erre közelről látom, hogy egy új 5008-as, simán lelassit, a zebra előtt meg is áll és karjaval mutatja is, hogy tessék, szabad az út. Nem azt mondom, hogy egy mondjuk Audi Q7-es vezető nem állna meg az istennek sem, de vhogy egy suzukis-ban, peu-citr.-renaultosban jobban megbízok, ilyen szempontból. Ki hogy látja, a kisebbséghez tartozék? (Nem "olyan" szempontból, termi...).

2021. jan. 4. 10:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is volt franciám, alig egy hete adtam le egy kereskdeésbe, 207-es Peugeot. Én még az elődjét is sokkal többre tartom, mint ezeket a semmilyen megjelenésű, agyonsztárolt fos, nííígyes golfokat. Tipikus hülyegyerek autók, ha tehetem direkt beszólók nekik, bicajról, gyalog, akárhonnan, főjjön a fejetek! Meg az idegesítő, levedlett ex prémium stuttgarti katyvaszok, beszoptad magyar! wágenek...
2021. márc. 3. 20:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!