Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hűtőfolyadék miert kevesebb?

Hűtőfolyadék miert kevesebb?

Figyelt kérdés
adott egy 1.9tdi 110lovas 4golf! kb 1honapja maximum ertekre toltottem a hutovizet, nos azota levezettem kb 2500km es lement a minimum ertek es a maximum ertek koze! nos az, auton semmit nem taoasztalok, nem fustol, szeoen indul, szepen húz, nincs olaj a vizben, nincs habosodas az olajbeontonel egyszeruen semmi :D viszont szivargasra utalo jelet sem lattam eddig a motorterben! valakinek otlet?

2021. jan. 4. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy hengerfejes és eszi, vagy elcsöpög valahol (simán tud úgy is, hogy nem veszed észre, mert olyan helyen van, illetve lehet nem is mindig csinálja), vagy valaki néha odamegy az autóhoz és leszívja belőle. Más opció nem nagyon van.
2021. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
biztosan vízszintes volt az autó amikor nézted (mindkét alkalommal)?
2021. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem teljesen vizszintes, viszont annyit nem dob rajta hogy kb 2dcl ne latszodjon szerintem :)
2021. jan. 4. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés fogyás (néha-néha 1 csepp) ezt csak nagy szerencsével találod meg. Érdemes az összes csőcsatlakozást/bilincset végignézni és megigazítani/meghúzni aztán vagy megjavul vagy nem.

Nekem pl. legutóbb a vízpumpa tengelyénél kezdett engedni, másfél évig jártam vele úgy, először csak annyit kellett utántölteni mint neked, aztán egyre többet amíg már annyira engedett hogy meg lehetett látni honnét jön.

El lehet vele járni nyugodtan (tegyél be egy flakon hűtőfolyadékot a csomagtartóba), szép lassan egyre rosszabb lesz de hirtelen eldurranni nem szokott.

2021. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!