Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fagyálló folyadék meddig...

Fagyálló folyadék meddig használható?

Figyelt kérdés

Van egy kb 5éves készre kevert fagyálló folyadék, szobahőn napfény mentes helyen tároltam végig.

Veszít tulajdonságaiból érdemben vagy használható minden gond nélkül?



2021. jan. 7. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Beteszel egy pohárkával a fagyaztóba és ott kiderül . Ott -22 fok van, annál nem lesz hidegebb.
2021. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is a fagyáspontja, hanem a többi összetevő a lényegesebb. Tehát nem károsítja e 5év után az autó hűtőrendszerét ilyesmik:)
2021. jan. 7. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Semmi baja, nyugodtan töltsd bele.
2021. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyári fagyállóra azt írja a doboz, hogy 8 év. De elnézve az itthoni autóparkot ahol 20 éves rozsdalötty kering a rendszerben gond nélkül.... Nyugodtan használd fel, az az 5 éves még gyakorlatilag új.
2021. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4-esnél a pont. Nekem tizehat éves lé van a kocsiban, a műhelyben húsz éves bontatlan. Még mindig -72 fokos.
2021. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A kocsi előbb fog szétmenni, mint hogy a fagyálló úgymond megromoljon.

Ettől függetlenül nem árt, ha olyan 5-10 évente le van cserélve a hűtőfolyadék az autóban.

2021. jan. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!