Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csupa olaj az olajteknő a...

Csupa olaj az olajteknő a kocsiban. Valószínű a tömítés, mert fölötte tiszta. Mekkora munka ennek a javítása?

Figyelt kérdés

Érdemes vele törődni, ha kb 10000 km alatt nem fogy szinte semmit sem? Igazából száraz, nehezen letorolheto, lehet ramelegedett, nem tudom.


Alulról korbeérni, első ránézésre gond nélkül megoldható.


2021. jan. 7. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

"Csupa olaj/Igazából száraz"


Most akkor melyik? Csöpög az olaj? Van olajfolt alatta?

2021. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a teknő tömítésénél ereszt az a legegyszerűbb. Teknő le, tömítés csere, vagy pasztázás és teknő vissza. Nem nagyon kell semmi mást bontani, nem kell keresgélni, hogy honnan jön.

Ha csak 1 deci olaj kifolyik, azt a nívó alig venni észre, de szépen össze tud kenni mindent. Én nem hagynám így.

2021. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy nem olyan, mintha frissen csorgott volna rá.
2021. jan. 7. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:

LEhet főtengely szimering is, első-hátsó.


Az meg az autógyártók egyéni perverziója, mennyire lehet leszedni a kartert a tömítéscseréhez.

Pl a 2000 utáni opeleknél csak megdöntött motornál jön ki párnál a karter, külön szpás a cseréje.

2021. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!