Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzés volt lecserélni...

Milyen érzés volt lecserélni az autód?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves E46-os BMW-m elég baljos motorral, soha nem hagyott ott és nem okozott semmi bosszúságot.


Csak a rossz utakon nyiszeg nyoszognak a műanyag elemek, e melett nem mai csirke és egy újabbra még a kötelező is kevesebb lenne.



2021. jan. 10. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem volt semmilyen érzés. Az csak kb másfél tonna vas és egyéb anyag, ami elvisz, ahova kell. Egyébként egy 2001-es évjáratú F Astrát cseréltem egy 2002-es évjáratúra 🤷‍♂️
2021. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem fura volt. Az első autómat cseréltem le (1.5 dCi Thalia) egy 1.4 Jazz-re. Vegyes érzéseim voltak. Egyszerre voltam szomorú (nagyon hozzámnőtt a Thalia) és izgatott (nyilván az "új" autó miatt).
2021. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyfelől sajnáltam nagyon, mert szívemhez nőtt a kocsi, költöttem rá, jól nézett ki, miegymás és egy olyanhoz került akinél nem jósoltam hosszú életet neki. Így összeszorult a szívem mikor elvitték. De kompenzálta a dolgot az, hogy akkor már két napja megvolt mellette az álomautó, amit sikerült olyan felszereltséggel és állapotban venni, ami felülmúlta az elvárásaimat.
2021. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Egy 20 éves szétrohadt suzukit cseréltem egy 6 éves terepjáróra. Szerinted?
2021. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amikor még nem hezitálok, hogy maradjon vagy sem /föl kellene újítani/ megéri-nem éri meg/ stb. akkor még az érzelmek befolyásolhatnak.

Amennyiben eljutottam odáig, hogy autót cserélek, az annyit jelent, hogy fölülkerekedtem az érzéseimen és döntöttem.

Akkor már kár rágódni rajta.

2021. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 -höz.

"amikor még hezitálok"

(NEM nélkül)

2021. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én már srácok letojom, hogy mi csak minőségi legyen, megbízható és nézzen ki valahogy.
2021. febr. 7. 19:19
 8/9 mindentudó99 ***** válasza:
És mit néztél ki?
2021. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még semmit. A mostani is teszi a dolgát, ha elkezd rohadni akkor nézek mást esetleg Ford-ot.
2021. febr. 9. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!