Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha minden biztosíték jó,...

Morekamion kérdése:

Ha minden biztosíték jó, miért nincs világítás, fűtés, ablaktörlő, és nehéz az indítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok jelenlegi autóm

Kia picanto.


AZ lenne a problémám hogy egyik napról a másikra az autóm nem akar indulni kulcs fordításra, ha be tolom akkor igen. Ezután :

Elindulás után észleltem az adott hibákat :

Nem megy az ablak törlő

Nincs első világítás

El ment a fűtés hiába kapcsolom nem működik

És kukcs forditasnal semmit nem reagál de viszont gyújtás van!



Biztosítékokat át néztem rendben vannak

Nincs ötletem mi lehet a baj


Főleg az indítás ami nagyon akadályoz :(((( este meg mentem vele reggel hiába fordítom a kulcsot nem reagál semmit csak a gyújtás világít


Aki hasonló hiba lehetőségekkel találkozott kérem segítsen mi oldana meg a problémát előre is köszönöm!!!!!



#indítás #hiba #biztosíték #nehezen indul #Világítás fűtés ablaktörlő
2021. jan. 11. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki kölcsön akksival. Szerintem a tied döglött.
2021. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha a biztosítékok jók, és az Indulásnàl az önindító nem is kattan nem is teker csak gyújtás van

Lehetséges az aksi rossz ezért van ez a sok hiba?

2021. jan. 11. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Multiméterrel mérd meg az akksit.

másik ötletem, hogy az egyik testelés engedett el

2021. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kattan az önindító akkor nem is kap áramot. Vagy az önindító halott de ettől független se fűtés, se világítás, sok más egyéb sem működik így nem biztos hogy maga az önindító a hibás. Én azért a vezetékeket átnézném már amennyire lehetséges mert megeshet hogy valahol egy kábelköteg megszakadt ami ellátja a fűtést, világítást meg az önindítót. A gyújtás azért lehet mert lehet más szálról kapja az áramot ami hibátlan és mivel beindul így működik az üzemanyagpumpa is. Ha az akkuval lenne baj akkor valamennyire kínlódna a motor és a műszerfalon a világítások is elhalványulnának tehát ilyen jele lenne ennek. Persze meglehet próbálni ettől függetlenül egy másik akkuval mert lehet az a hibás és az autó computere eleve az indítási kísérletet is letiltja ezért nincsenek ilyen tünetek.
2021. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!