Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Padkáról lefelé jövet koppant...

Padkáról lefelé jövet koppant egy nagy az autó, most balra áll a kormány. Komoly lehet a baj?

Figyelt kérdés
Elég magas padkáról van szó, szerintem legalább 20 centi volt. Az autó a jobb oldalán ütődött valahol. Szerintem 15-el ha mehettem. Igyekszem minél hamarabb szervízbe juttatni. Kb. egy 20 fokot balra kell tartanom a kormányt, hogy egyenesen menjen. Mit gondoltok?

2021. jan. 12. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne közlekedj vele.
2021. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott valami eltört, ne használd. Komolynak komoly mert veszélyes, de azért egy törött futóműelem könnyen javítható.
2021. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hühű, azzal sehová mert neki méssz valakinek aztán nézheted magad.
2021. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez ennyire biztos? Ugye utána még hazajöttem vele, semmi mást nem vettem észre.
2021. jan. 12. 21:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is maximum valami közeli szervizig mennék így vele. Ha szerencséd van, csak görbült valami. Ha nincs, és elenged menet közben, az autó irányíthatatlanná válhat, és jó esetben csak összetöröd.
2021. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt ilyen, miután jeges úton árokba csúsztam. A kereket kormányművel összekötő kb 7 cm hosszú kis vasdarab volt meghajolva. Persze cserélni kellett.

Így ne menjél 30-nál gyorsabban, és úgy is csak a legközelebbi szervizig.

2021. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Wadmalac ***** válasza:

Valószínűleg a kormányösszekötő görbült el. Eltörni nem fog, de a gömbfejei elengedhetnek, akkor meg ugyanaz a vége, te, árokban, fejjel lefelé.


Elakadásjelzővel, 10-20 km/h-val közvetlenül szerelőhöz döcögés ma maximum, amit kockáztatni lehet. Lehetőleg nem forgalmas főúton és ne rohangáló óvodások közt.

2021. jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
El is vittem reggel azonnal, kb. 3 percre van egy szervíz. Megnézte, nem tört el semmi, beálította a futóművet, most tökéletes.
2021. jan. 13. 12:00
 9/10 Wadmalac ***** válasza:
Gondolom akkor ellenőrizte is a kormányösszekötő állapotát. Remélhetően.
2021. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerencséd volt, és a koppanás csak annak a hangja lehetett, hogy a kerék padkának ütődött.
2021. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!