Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik álmaitok izomautója?

Melyik álmaitok izomautója?

Figyelt kérdés

Nekem az 1969-es Ford Mustang Boss 302-es.

[link]



2021. jan. 12. 20:47
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
56%

Hát ha azt még lehet annak mondani, akkor a Corvette C4-es.

De az 1967-es Charger is félelmetes.

2021. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
66%
Én a Dodge Chargert imádom.
2021. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
22%
Nekem az olyan lenne,ami még nem létezik.Repül és nem szennyez.
2021. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
65%
78-as Firebird.
2021. jan. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
2%
Nekem is a régi Mustangok a kedvenceim. De nem tudnám így bekorlátozni egy konkrétan felújított darabra. Van jó pár olyan példány, amit példaértékűen tettek rendben
2021. jan. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
57%
'69 COPO Camaro
2021. jan. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 Wadmalac ***** válasza:
17%

Ezekben maximum gyönyörködöm. Használatra nem kéne.


Egy hatótávban és lóerőben is 500+ -os elektromos autó jobban megdobogtatja a szívemet, már birtoklás-ügyileg.

2021. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
45%

Az elektromos lehet jó, de nem élményautó nem ad akkora élményt!

Én próbáltam sokat, de a Chevrolet Camarot és Corvettet ajánlom. Feelingre és élvezhetőségre jó mind. Annyi, hogy V8 legyen. Sok paraszt legény szórakozik a városba hogy neki kislibazöld mustangja van. Mikor gázt ad úgy pukkatozik a V6 és olyan idegesítő fingó hangot ad, hogy ha ideadnék ingyen se kéne! Minőségre és élménybe is nekem a chevrolet adja a legtöbbet. A challenger nehéz és rosszabb irányítani. A camaroból van pl pályázható verzió az 1LE változat. De a chevyhez kapsz a legtöbb modot is ha valamin változtatnál.

2021. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
24%

Az elektromossal az a baj, hogy egyrészt brutálisan drága ezekhez az izomautókhoz képest, másrészt mint ahogy a példa is mutatta a Tesla sportkocsija a Hungaroringi tesztelés során az 1 felvezető, 1 gyors, 1 levezető körből csak a felvezetőt bírta, a gyors körön elfogyott az aksi (túlmelegedett és visszavett a teljesítményből). Emiatt egyelőre egyáltalán nincs esélyük a benzines kocsik ellen. Max. piros lámpánál, de hosszú távon semmi esetre sem.


Azért én nem szólnám le a V6-ot. Persze, a V8 a király, de a V6 is jobb, mint a semmi.

2021. jan. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 Wadmalac ***** válasza:
27%

#9:

"a gyors körön elfogyott az aksi (túlmelegedett és visszavett a teljesítményből)"

Ez azért nem MINDEN elektromos autóra igaz.

Az a Hungaroring teszt hány éves is?


Taycan?


Persze, drágák.


De amikor az a kérdés, hogy elfogadnád-e, ha hozzád vágják, akkor ez mit is számít?


Az a baj, hogy simán elfogultak vagytok. :)

Nem mintha én nem szeretném a szép V8 hangot.

De ezen kívül ma már minden ellene szól.

2021. jan. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!