Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kovetkezo a problema vele,ho...

Kjanos19 kérdése:

A kovetkezo a problema vele,hogy erzesre nincs meg a turbo toltese Az auto teljesen ugy uzemel mint a szivo dizel Nincs olyan jelenseg hogy100-al megy csak mert megy 140-et is.valakinekvalamiotlethogymiahiba?

Figyelt kérdés
Audi A3 8L 1.9Tdi AGR
2021. jan. 12. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

" Nincs olyan jelenseg hogy100-al megy csak mert megy 140-et is."

Ezt próbáld meg magyarul leirni mert google forditó nem tudja.

2021. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olvastam sok helyen hogy ha valakinek turbo hibaja van vagy hasonlo mint nekem, akkor 100km/h-nal nem nagyon akar tobbel menni a kocsi. De az enyem megy 140km/h-val is.
2021. jan. 12. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Román vagy?
2021. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, de ha nem tudsz semmi erdemlegeset hozza szolni akkor legyszives ne valaszolj a kerdesemre. Ami miatt nem nagyon ertelmezheto a kerdes, az azert lehet mert 60 karakter enged beirni az oldal Kerrdeskent. Es elosszor probaltam erthetobben leirni de ugy azt irta ki hogy sok a karakter.
2021. jan. 12. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
A kérdéshez csak a kérdésedet kéne írni (pl. Miért lett gyengébb az autóm?), a többit a magyarázatba.
2021. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsanat uj vagyok itt. Gondoltam megfogalmazom a problemat es a vegere felteszem a kerdest. Szoval tudsz esetleg segiteni? Hogy az auto miert mukodik ugy mint egy szivo dizel?
2021. jan. 12. 22:02
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, itt először beugatnak, utána válaszol majd, aki ért hozzá.

Itt ez a szokás. A beszólogatók nem értenek hozzá, valószínű ez frusztrálja őket.


Sok variáció lehet az autóra, lukas cooler rendszer, nincs meg a töltőnyomás, turbó beállt, repedt a háza, megszorult a szabályzója, stb. Ha vannak vákumcsövek az elektromos szabályzóknak, azokat nézd át.

2021. jan. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1.9 D simán megy 140-et szívó üzemmódban, csak nem fog úgy gyorsulni.

sanszos hogy a turbóval lesz a gond, esetleg kilyukadt valami cső.

Mjad a szerelőd megmondja.

2021. jan. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom, de ha az egyik cso lyukas akkor fekete fustot kellene kinyomnia a kipufogon nem? Mert volt egy alfa romeo 156-os aminek az egyik cooler csove volt ki lyukasva es az hanyta a fustot. De az enyem semmi fustot nem nyom ki.
2021. jan. 13. 09:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!