Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 tényleg kevésbé...

Audi A3 tényleg kevésbé rohadós fajta?

Figyelt kérdés

A 8PA verzió érdekelne, 2003 utáni sima 1.6 benzin, ha megvigyázott eleve és következő tulaj is figyel rá, akkor a kopó alkatrészek cseréjén kívül különösebb probléma nélkül elketyeg még legalább 5-6 évet?


A4 ugyanolyan árban van, A6 meg már szerintem nem a mi pénztárcánknak való, ráadásul az Avant páromnak egyik verzióban sem bejövős, a sedan meg olyan semmilyen, pakolni nem nagyon lehet bele jól.


Ezért az A3.


Esetleg még hasonló paraméterekkel bíró (kinézet, motor), galvanizált acélkasznis autók, amik valóban időjárás és sóállók?


2021. jan. 13. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
elvileg igen, de cserébe lesz vele más baj
2021. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt csak hasraütésszerűen mondod csak olvastad vagy tapasztalatból? Pontosan mire gondolsz?
2021. jan. 13. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 5-6 évet ne nagyon várj ennyi idős autótól (rohadás tekintetében, de szinte egyik márkától se), esetleg a2-ben lehet még annyi. Egyébként az 1.6 motor egyszerű, cserébe sokat eszik és nem megy.
2021. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha lenne lízing 30-35 ezer forintig havonta, akkor élnék vele, és letenném 4-5 évente az autót (visszaadnám), de ilyen nem létezik, még ezt nem találták ki... 60-tól indulnak, és még csak az alsó-kategória.


Tartós bérlet még drágább, értelme nincs.

2021. jan. 13. 11:32
 5/5 A kérdező kommentje:

Mostani autónkat 10 évesen vettük, most lesz 4-ik éve nálunk de tönkrement, szétkorrodált, ez a ridegtartás miatt (szerintem) történt csak, egyébként ha figyelve lett volna rá, kapott volna még 2-3 évet szerintem.


Ezért gondoltam, hogy - igaz lassan húsz éves - egy eleve rozsdaállóbb kasznis kocsival jobban járok ha figyelek rá.

2021. jan. 13. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!