Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leszeditek a havat az autorol...

Leszeditek a havat az autorol akkor is ha nem mentek sehova? Ha rajta van, az art a fenyezesnek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Minek?
2021. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy. Nem hímes tojás, hogy az utolsó esőcseppet is leszedjem róla. Sőt a sarat it rajta szoktam hagyni egy hétre(1-2 hetente mosom mosóban). Viszont ha majd sózni fogják az utakat, érdemes gyakrabban, mert se perc alatt megrohasztja.
2021. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A sós latyak árt neki meg a nagy sár mert sokáig tartja nedvesen. A hó magában nem.
2021. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2021. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha másnap reggel megyek vele, akkor előző nap nappal leveszem. Szoptam már azzal hogy kicsit megolvadt a hó, éjjel meg ráfagyott, és reggel vakargathattam. Szépen letolom a havat, a maradék leolvad, reggel meg 0 takarítgatás nélkül mehetek a dolgomra.
2021. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Garázsban áll az autóm. Így ha nem megyek vele sehova eleve nem havas.

Amúgy ha kint lenne havas, a lesöprés többet árthat, mint használ. Akármilyen finom kefével csinálod, a lakkon okozhat mikrokarcokat, főleg ha előtte sem volt patika tisztaságú a felület. Pont ezért kerülöm a kefés gépi mosókat is.

2021. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amíg nem volt garázs inkább lesöpörtem....


Most az az 5 perc nem egy sok idő.

Akkor van gáz ha elkezd olvadni miközben rajta a hó majd hirtelen jön egy nagy fagy és minden zeg zug befagy.

2021. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én leszoktam szedni a havat ha sok esett. Este leszedem, mert hajnalban 4 óra körül indulok dolgozni, nem akarok még azzal is szenvedni.

Hétvégén akkor szedem le mikor indulok valahova.

2021. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!