Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Összes Toyota Prius-ban van...

Összes Toyota Prius-ban van kulcs nélküli nyitás?

Figyelt kérdés

Nagyon rajta vagyok a Prius vásárláson, nekem felmerülnek problémák amit majd itt fogok megkérdezni az esetek 90%-ban. Szóval az első én a feljárómon parkolok mivel Trabira lett tervezve a bejárat nem tudok csak a felállómon parkolni az pedig az utcán van és onnan 10 méterre van kulcstartó összes előszabai cuccommal, tehát át kell nekem rendezni a kucstartó helységet, esetleg 40 méterrel azaz a 5. szobába kell tartanom a kulcsot, hogy bezárjon a kocsi?


Kettes Prius, ami a Sturcz Antinak is van olyannal szemezek.



2021. jan. 15. 00:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Opsz, és olyan kérdés, ha eszi az olajat márpedig nekem eddig az összes autóm ette mert én ilyen mázlista vagyok, akkor a fogyasztás magasabb lesz vagy megleszek ilyen 5-6 literrel városba?
2021. jan. 15. 00:47
 2/4 anonim ***** válasza:
2-es priusom van, távirányítóval nyílik. Fogyasztás 5 és 6,5 liter között szokott lenni mindentől függően. Egyébként csak nagyi tempóra ajánlom ezt az autót, mert gyorsítani nem tudsz és nem is akarsz a hangja miatt...
2021. jan. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tiéd eszi az olajat és nem férsz el benne hátul, igaz mert 190cm+ magas vagy.


Hmm, másik ami tetszik az a Mitsu L200 szóval :D igazából nem gyorsulni szeretnék.

2021. jan. 15. 01:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyan nem Priusom van hanem C-HR volt, és RAV4 van és gondolom a kulcs ugyan az.

Öt vétlen az ajtó mellett nyit csak az ajtó. Ha néhány lépéssel távolabb vagy akkor nem lehet nyitni.

Az ajtó nem zár vagy nyit magától egyébként, azt manuálisan kell, viszont csak akkor tudod, ha a kulcs nálad van.

2021. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!