Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autómat szeretném megvásá...

Első autómat szeretném megvásárolni, használtan. Amit kinèztünk: Mazda 323 f 1.4 2003-as èvjárat Vèlemènyek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 16. 08:51
 1/3 anonim válasza:

Nekem szivem vágya volt egy mazda. Nem pont ez a típus, de mazda. Amikor sikerült, akkor azért csalódott voltam kicsit. "kenyes" hogy úgy mondjam, meg nem olcsó az alkatrész sem. Azóta fordom van. Sosem vágytam rá, de sokkal olcsóbb üzemeltetni.


Viszont ha te erre vágysz, akkor ne engedd magad lebeszelni, mert azt bánnád később.

2021. jan. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mindentudó99 ***** válasza:
Jók a mazdák. Bátyámnak van egy 25 èves. Ha nem rohadna szét ki tudja meddig menne még.
2021. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen evjaratban en 323at mar nem vennek. Amugy is csunya auto. I kabb mazda3. En is azt nyuzom, tojeletes, igaz kicist sokat eszik.
2021. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!