Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E91 320D (2006) vagy Audi...

BMW E91 320D (2006) vagy Audi A3 2.0 PD TDI(2006) lenne jobb választás?

Figyelt kérdés
Felhasználás módja lényegtelen. Amire egy 19 éves használni tudja, szóval kb csak furikázni. Előre is köszi a válaszokat.
2021. jan. 17. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Mindkettő tökéletesen boldoggá teszi majd a szerelődet. :-)
2021. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Racionálisan, azonos áron nézve, nem kérdés, hogy az A3.

De ha neked BMW az álmod, és csak kell a megerősítés, akkor hajrá, vegyél BMW-t:)

2021. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Amire egy 19 éves használni tudja"


Akkor gondolom a szokásos menőzés a haverok között, legalábbis én így vettem észre a tesco parkolók gyülekezetei alapján, a maradék egy meg választ autót ami tényleg normális döntés és elhiszem, hogy normális használatra, de ugye az nem ajdi vagy béjemvé.

2021. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Kedves kérdező!

Kétlem, hogy itt sok normális választ kapsz majd! Sajnos az itt válaszolók 70 százaléka nem lát tovább az 1.0 Swiftnél. Abszolút érthető, hogy a pénzéért valami normálisat szeretne az ember.


Én a PD TDi-t hanyagolnám, meg maga az A3 is túl sok hülyegyereket vonz. Az e91 320d-ről annyit, hogy egy ismerős most lépte át vele az 550 ezredik kilométert, mindenféle kirívó költségek nélkül. Szerintem tartós és relatív megbízható konstrukció.

2021. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

4: Kérlek fogalmazd már meg a " normális " fogalmát.


De igen ha ez azt jelenti, hogy azért normális mert xy márka, és adott árért lehet kapna 5-6 évvel fiatalabb autót, csak épp nem ajdi vagy béjemvé lenne, akkor az már nem normális autó ugye?


Haverom is ezt csinálta, igaz pár éve össze is törte, de a lényege, A4, 97-99 körüli évjárat volt nem tudom pontosan, megvette, utána meg fél milliós kölcsönt vett fel, mert az egész hátsó futóművet fel kellett újítani rajta. Megérte.

Aztán a vételárából meg amit rálocsolt kapott volna egy 2010 körüli " átlag " vagy " nem normális " autót amivel lehet semmi gondja nem lett volna, és az alkatrészek is olcsóbbak mert nem fizeted meg a márkanevet a kasszánál.

2021. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valahol megértem, hogy normálisabb választás lenne egy Swift, Fabia, vagy bármilyen hasonló kategóriájú autó. De nekem ezek tetszenek. Szívesebben tankolom, viszem műszakira, és fedezem egyéb költségeit egy olyan autónak ami tetszik is, mint egy használós autónak. Tervben lenne ültetni rajta, alufelni stb... "Átlag" autó esetében biztos, hogy egy forintot sem költenék rá szívesen. Itt nem márkáról, és nem is nagyzolásról van szó. Szimplán arról, hogy ez a két márka tetszik.
2021. jan. 17. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

A normális alatt azt értem, hogy nem papír a karosszériája, mint az első swiftnek például (amit oly nagy meggyőződéssel ajánlgatnak a válaszolók a legtöbb hasonló kérdés alatt), és lehet vele kényelmesen, elegendő erőforrással haladni.

Számomra a kényelem és a biztonság a fontos, a kérdésben szereplő mindkettő autó ezekből jóval többet nyújt, mint a hasonló árú és 4-5 évvel fiatalabb autók (pl Astrák, Focusok, Polók...).

2021. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

Mindkettő egy pénztemető. Nagyon rossz hírű motorokkal vannak szerelve.

(Kivéve ha 2005-2007 közötti E91-ről van szó M47-es motorkódúval, az nem rossz motor).


Szóval én kerülném / más motorral venném. Pl. 325d,330d vagy audinál 1.9 tdi.

2021. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!