Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik legyen szalonból...

Melyik legyen szalonból rendelve? Suzuki Swift Sport, Skoda Fabia Monte Carlo, Mini John Cooper Works?

Figyelt kérdés
Árban tudom van különbség, én inkább a minőségre, megbízhatóságra mennék rá ezek közül.

2021. jan. 20. 12:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Jut eszembe a Suzukin most módosítottak hibridre, ez valamit ront a megbízhatóságon?
2021. jan. 20. 13:02
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem, szalonos buzuki a császár. Utána megmutathatod a sok ratyi használtbéjemvésnek, hogy neked futja újra. :D
2021. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem hinném, hogy ront a megbízhatóságon. Ezek közül a Swiftet venném én. 1.0 TSI az úgy.. hát... nem hangzik jól, akkor már a Swift. Mini számomra nem szimpatikus.
2021. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen reális vadidegen emberek vélményén fogod eldönteni h melyiket vedd majd?:D
2021. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek kozul tuti, hogy a Swiftet vennem.
2021. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fabia jobban tetszik, szóval azt. kb. a Swift meg a Fabia között első tulajdonos számára ennyi bőven elég érv.
2021. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Hat en inkabb vennek valami 2-3 eveset ami izmosabb ezeknel a kis borso szemeknel
2021. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Wadmalac ***** válasza:
100%

Vesd össze ár-érték arányban a beépített szolgáltatást is.


Android auto fej, apple car play, meg a nagy kupac vezetési segédlet.


Szerintem a Mini ár-értékben sehol nincs a másik kettőhöz képest.


Azok az egy literes turbómotorok tényleg nem az örökélet garanciái, akár Swift, akár Skoda.


Ezekhez képest a 300 pacis Cooper Works egy űrhajó, de tutira előbb fogod szervizbe tolni és többért.

Esetleg maga a motor később megy dögrovásra.


Nem tudom.

Én a Swiftet és a Skodát érezném praktikus döntésnek, a coopert meg a joyride-méregzsáknak.

2021. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A swiftnek 2 jó tulajdonsága van: Nem romlik el, aránylag magas.

Futómű? Az rázós. Szigetelés? Télen jön a reuma rendesen az ajtó felől.

Ülések? Fél óra vezetés után menekülnék belőle. Néha lenyomok vele 900 kilométert. Érezni, hogy nem mercedes. Jó kis autó, de a Tesco gazdaságos kategória.

2021. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!