Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 2.0 TDI Dpf multitroni...

Kola.feri kérdése:

Audi A6 2.0 TDI Dpf multitronic első fényszóró nappali menetfény nem világít hogy lehet orvosolni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg nem a saját lámpája van benne, de egyik oldalon sem világít a 2 hűtőrácshoz közelebb lévő lámpa egyes típusoknál úgy tudom ez a fénykürt másiknál helyzetjelző, azonban vannak nekem benne ledek is és azok sem világítanak sajnos. Hogy lehet világításra bírni ezeket? (Minden biztosíték jó bal ajtó, jobb ajtó, csomagtér is. A motortérben nincs biztosíték a fékfolyadék tartály takaró műanyag alatt sem.

2021. jan. 20. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Eleve, melyik évjáratról beszélünk?


Mi az, hogy nem a saját lámpája van benne? Ezt nem értem :D.


Van izzó benne egyáltalán? Led?

Menübe külön beállítani?


Nem lehet, hogy a facelift előtti kocsidba raktak egy facelift utáni ledes lámpát? Lehet be sincs kötve...

2021. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2006-os valóban valószínű egy újjabb lámpát raktak bele mint ami belevaló, és az itt a kérdés be lehet e kötni,van benne izzó a két középső foncsorban legalábbis és jó is benne csak nem világít,pedig izzó jó biztosítékok jók
2021. jan. 20. 23:29
 3/5 anonim ***** válasza:

2006-os ugye az még a Facelift előtti. Abban nem volt ledes lámpa, meg nappali menetfény, meg a többi. Azokat Facelifttel hozták be. Formára tök ugyan az a lámpatest, tehát elképzelhető, hogy passzol bele és bele is rakták.


Őszintén, ott valamit mókolni kéne autóvillamosságissal, hogy az működjön szerintem. A 2006-os autó szerinten nem tud mit kezdeni vele. Nem tudja, hogy az ott van, annak világítania kéne, és nem is úgy van kialakítva, hogy az ott legyen. Ő működteti azt az izzót, amit alapból kell, többiről tudomása sincs.


Szerintem nem lesz olyan egyszerű, hogy összedugsz 2 csatlakozót.

Meg miről vezérled? Hol kapcsolod ki / be? Kocsiban nincs rá opció / menüpont.


Tehát max egybe mókolod a tompítottal. Szerintem olyat nem fogsz tudni csinálni, hogy pl csak az alsó ledsor égjen.

2021. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A menüben van az Exteriort

Lighting alatt daylight headlights és leaving home is. Tudtommal az első a nappali memetfény. Na arra semmi változás nem történik.

2021. jan. 21. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:

A daylight headlight az annyi, hogy non-stop ég a tompított és / vagy a helyzetjelző is. (Ha automatán van a világítés, és nappal van, akkor is) Ergo le se tudod kapcsolni, ha ez be van állítva a menüben.


A leaving home (hazakísérő fény) pedig ha leállítod az autót, lezárás után világít még X idejig (30 másodperc mondjuk) valamelyik lámpa. Ez többnyire helyzetjelző + ködlámpát jelent ezeken az autókon.


Nem ismerem annyira ezt az A6-ot, nem ilyenem van. Csak találgatok, és más autókból indulok ki. (pl enyémből).


Esetleg valami konkrét A6 fórumon kérdezz rá.

2021. jan. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!