Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Check engine miért?

Check engine miért?

Figyelt kérdés

Autószerelő átnézte azt mondta minden oké.

Ha egy intenzivebb gyorsitással 100 fölé megyek akkor kidobja a check enginet.

De aztan egy ujra inditas utan eltunik es amig kint van addig se veszit az erejéből

Fabia 2001 1.4 16v 75 ló



2021. jan. 21. 21:41
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
100%
Nem tudom ki vagy mi volt ez a csodaszerelő de elvihetnéd egy normalis helyre ahol mondjuk hibakódot meg élő adatot is olvasnak stb ....... nem tudom mit jelentett emberünknél az átnézte és ok,de ez igy elég karcsú.....
2021. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Astra G-m dobálta egy időben a check engine-t, amikor 90-100-as tempó felett vettem el a gázt hirtelen és tartósabban. Ha újra nyomtam neki, akkor pár percen belül ki is aludt. Szerelő szerint lambaszonda miatt volt, hibakód meg nem volt eltárolva egyszer sem, úgyhogy azt mondta, ha tartósan marad a check engine és lesz kiolvasható hibakód, majd akkor foglalkozzak vele. Azóta egyszer láttam kb fél percre a check engine-t, utána meg már fél éve semmi, úgyhogy sajna nem lettem sokkal okosabb ez ügyben.
2021. jan. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*lambdaszonda
2021. jan. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fabiamban nekem is a lambdaszonda jelzett tök feleslegesen! A szerelő kínjában az összes érintkező átpucolása és új lambdaszondák beszerelése után már használt fabiabol rakott be szondát, amik ott nem jeleztek... Nálam az is jelzett. Amikor Molos benzinről shellre váltottam, egy darabig nem jött elő. Típushiba. Szerintem ne foglalkozz vele!
2021. jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!