Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Búgó hang a motortérből?...

Búgó hang a motortérből? Gyorsításkor jön elő, de már 1-esből való elindulásnál kezdődik.

Figyelt kérdés
Most cseréltek szervoszivattyút, vezérlésem is kevesebb mint 10ezerrel ezelőtt lett cserélve. Eddig hallottam ezt a búgó hangot, de a szivattyú zajának könyveltem el. Viszont ezek után nem tudom mi lehetne. Ha kinyomom a kuplungot, akkor megszűnik a zaj. A hangján kívül úgy menettulajdonságban vagy bármi másban nem érzek negatívumot. Létezne, hogy a valtommal van valami baj, habár fura lenne, mert tökéletesen működik.

2021. jan. 21. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sebessegvalto nyelestengely csapagy hiba. Vagy nagyon keves olaj van a valtoban.
2021. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ezt az olajszintet minnel előbb csekkolom, de már tervben volt olajcsere is a váltóban. De biztos ez a nyelestengely csapagy? Akkor lehet is másik váltót keresni?
2021. jan. 22. 00:10
 3/7 anonim ***** válasza:
ott 1 bugó csiga :D
2021. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a váltótól jön, és inkább a motorterbol hallani, de nem hinném, hogy görgő, ugyanis Conti vezérlés lett rá rakva az utóbbi vezérléscserekor és az sem rég volt. Kormányszervóm sem lehet, és egyedül alapjáraton nem hallani
2021. jan. 25. 19:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Váltóban is van olaj és nem is dzsuvás.
2021. febr. 6. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyelestengely csapágy.
2021. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért csináltam egy hang mintát, más kérdés mennyire lett használható:

[link]

2021. febr. 7. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!