Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómat festékszóró pisztollya...

Autómat festékszóró pisztollyal emeleti korlát fejtésekor véletlenül lefújták! Alatta parkoltam és ráhullott. Mindenhol tele van, még a felni is. Mivel jönne ez le?

Figyelt kérdés
A károkozója kifizetné a kárt, de hova vihetném , szerintem ez polírozással sem fog lejönni, nagyon elkeseredett vagyok. :-((
2010. aug. 15. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami durva polírpasztával lelehetne szedni. Vagy ha türelmes vagy akkor nagyon óvetósen lekaparni valamivel. Ha nem jön össze, akkor lecsiszolni és újra kell fényezni az autót.
2010. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy festő megmondaná egy perc alatt. De azt még frissen kellett volna valamilyen higítóval letörölni, majd utánna átpolírozni
2010. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
_Sorry fényező
2010. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hígítóval lejön ha még friss de 2 nap múlva úgy átkeményedik hogy még nitrohígító se szedi le.

Ha meg nitrohígítós festékkel fújták alapból a korlátot akkor pláne nem jön le.

Nem úszod meg egy újrafestés nélkül.

2010. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én a helyedben valami gyöngyházat nyomattatnék rá, had fizesse :D vagy aláállsz a következő festésnél is :D
2010. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennél még az a rosszabb, ha a vakolat megy rá a kocsira. Nekem rokonom a ház vakolása közbe elejtette a vödröt és betarítette az autót. Nagyát sikerült lemosni, de hamar rákötöt a nagy melegben.
2010. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!