Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rèvèsz Transz silós munkáról...

NorberT99 kérdése:

Rèvèsz Transz silós munkáról mi a vèlemènyetek?

Figyelt kérdés
Ismeritek a cèget ?jó?pènz kb mennyi ?lehet 4/1 -ben dolgozni ?Jelenleg ponyvással jàrok de nagyon gondolkozom a silós munkàban.

#kamion #siló #Rèvèsz
2021. jan. 23. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Mi lenne ha felhivnád őket és elbeszélgetnél velük.
2021. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Az lenne hogy elmondanák neki a szépet és a jót, a szarságokra meg rájönne amikor ott van. Aztán jöhet az hogy felmond, keres mást, de ez idő és pénzveszteség. Ráadásul úgy vándormadárnak fogják tekinteni a következő helyen ahova jelentkezik. Ezért érdeklődik a kérdező itt, hátha tud valaki részletes infóval szolgálni neki és nem kell felesleges köröket futnia.
2021. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pontosan így van ahogy a màsodik kommentelő leirta.Ha èn felhivom őket igèrnek minden szépet ès mivel nem tudok semmit a cègről hihető is lesz.Ezèrt gondoltam megkèrdezem hàtha akad itt olyan ember aki ott van/volt ès tud nèmi infóval szolgàlni.
2021. jan. 23. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam ott. Veszprém, kádárta. Akkor még t+f kft volt a neve. Akkoriban vette meg a révész.

A mosást, dugulást leszámítva okés. A német mosókra nagyon figyelni kell mert, ha nem tiszta állhatsz sorba újra. Elöször figyelmeztet aztán kitilt. Vagy birságol.


Nem adr-el jártam, de sok vegyiüzembe kellett menni ami akkora volt mint fél pest. Ott találd meg a zd/658422/-hdhdh silót. vizsgázni kell számitógépen. Általaban magyar nyelv nincs sehol.


Összességében jobb mint a ponyvázás, de ha szívsz siloval, nagyot szívsz. Főleg a vákumozás. Megrottyan a tartály, fizetheted évekig.

2021. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A pénz akkoriban 65€/nap. Volt kilométeres csávó is aki összebiciklizett 750et.

De hát az csókos volt... A jóska :'DDDDDD

2021. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És a legfontosabb barátom. Elfelejtettsm írni! NEKED KELL MEGRAKNI A AUTÓT!!!


Odamész egy random idegen helyre és fel kell menned a silóvezérlőbe. Franciaországban véletlen letörtem egy kart és állt a gyár 14 órát.

Az szívás volt. Kezembe maradt :/

2021. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg Takta Transz ?
2021. jan. 23. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!