Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyundai i20 1.25 benzines...

Hyundai i20 1.25 benzines vagy i30 (2011) dízel? Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
Méretben elég egy i20-as is, de hasonló árban vannak már dízel i30-asok is. Tartok a dízel motorokkal kapcsolatos plusz kiadásoktól, ugyanakkor nagyon fontos lenne a fogyasztás, úgy gondoltam, hogy az i20 benzines országúton kijön 5 literből, de olvastam elrettentő számokat. Az i30 dízel fogyaztás alapján nem lehet mellényúlás.

2021. jan. 23. 14:25
A kérdező szavazást indított:
i20 benzines
Habár inkább hátrány a nagyobb autó, de mégis i30 dízel.
11 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az autó ha használod fogyasztani fog. Városba sokat,mint midnen nem hibrid/elektromos auto, pályán már kevesebbet de az i20 1.25 nem oda való. Országúton nagyon baráti.


Fogyasztásról spritmonitort ajánlom hogy nézd meg. Saját közlekedési stílusodhoz megtalálod mennyit fogyaszt.

2021. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell nagyobb, akkor i20 benzines. Nekem i30 benzines van, igazabol elmenne az is 5.5 literrel, de nehez a lábam, es igy télen is 6.4 az atlag, nyaron kb 6 liter, szerintem meg ez is barati.
2021. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!