Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda civic tulajok segitségét...

Honda civic tulajok segitségét szeretném kérni?!

Figyelt kérdés
Kocsi vásárlás előtt állok és minden képen honda civicket szeretnék. Első kocsim lesz kezdő jogsis vagyok kb 9000 km tert vezethetem idáig. Olyan kérdésem lenne ha megyek hondákat nézni mit nézek rajtuk? ( a tipikus Honda hibákon kívül)Motortérben mit kell első szempontból nézni? Vagy inkább vigyem inkább márkaszervizbe és nézessem át?. Csak 1.5 tős Hondákat nézegetek. 1.6 esi- 1.6 Vti nekem egy kicsit combos kategória lenne. Nem pénzügyileg hanem rutin szempontjából. Válaszokat előre is köszönöm
2010. aug. 15. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Legközelebb olvasd vissza amit leírsz, mert ez szörnyű!


Amúgy, a helyedben szerelővel mennék. Kezdő sofőrt ott basszák át, ahol nem akarják!

2010. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy hogy nem unjátok még ezt a nyelvtan tanárosdit...

1.5-1.6 ugyan az!!! aza pár lo semmit nem tesz! 50loerös kocsiban meg lehet halni...

2010. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!