Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv opel insignia turbo...

Gravalla attila kérdése:

Üdv opel insignia turbo fütyül fék tisztítóval be lehet fújni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Minek? A sűrített levegő fütyül benne, vagy szökik valahol, vagy a beszívásnál szív falsot.
2021. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kívülről fújkálhatod.. :D
2021. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fújd, annak már úgyis mindegy.

A szerelőnek azért ne mondd el majd, mért nem tudja megcsinálni annyira röhögni fog

2021. jan. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne fújjad azt sehova! Kiszárítja a gumit, így ha van most egy pici rés rajta, garantáltan rosszabb lesz utána.
2021. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a turbo nem gumiból van, csak mondom. :D
2021. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na annak aztán jót fog tenni.
2021. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Enyémnek is van egy kis fütyülése sok éve. Főleg hidegen. De rosszabb nem lett, hibajelenség nincs. Jól húz az autó, nem füstöl, hibakód sincs benne. Ezért én nem nyúlnék hozzá.

Féktisztítóval minek akarod fújkálni? Nem értem, hogy ezzel mit szeretnél elérni a fütyülés szempontjából. És hova fújnád pontosan, a sűrítőkerékre? Mi célból?

2021. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szig mijának tipushiba a Turbo cső. 15 000 Ft + csere. De a cserét nagyjából házilag is meglehet oldani. Nincs olyan insignia amibene kellene kicserélni! (Face lift előtti ). Ha nem cseréled ki egyre jobban ki fog szakadni és akkora falsot szív hogy nem lesz annyi ereje hogy arrébb parkolj. Nekem autópályán ment el. Nó comment.
2021. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!