Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a kocsimnak...

Herceg21 kérdése:

Mi lehet a baja a kocsimnak ami miatt nem indul el?

Figyelt kérdés

A kocsimban egy huzamosabb ideig nem volt akkumulátor. Nem rég került bele egy új. Az első indítás gond nélkül ment , a második indítás is sikerült de kb 7 másodperc járás után a motor leállt. Azóta nem indul be az autó, csak teker az önindító. ( van benne benzin mielőtt ez lenne az első gondolat)

Mi / mik lehetnek a gondok?

A kocsi egy Ford focus mk1 1.8 benzin.



2021. jan. 24. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj neki hideginditot. Ha azzal indul, jo. Ha indul, de leáll akkor mégis az üzemanyaggal van valami gond (esetleg az állás miatt!). Ha igy sem tud kicsit sem brummogni lehet, hogy valami letilt.
2021. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi az a hidegindito?
2021. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

#2: könnyen gyulladó spray, amit a légszűrőnél befújsz.

Én az üzemanyagellátásra tippelek. Pumpa nem működik vagy a szűrő elkoszolódott, esetleg a befecskendezők.

2021. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elektromos baj lehet inkább. Immó is.
2021. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
köszi ilyet még nem hallottam jópofa
2021. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy nem kap benzint.Próbáld meg betoni,és tolás közben indítózni,hátha elkapja
2021. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Végül kiderült hogy a benzin pumpa adta meg magát.

(Tudom kicsit későn reagáltam a válaszokra de el is felejtettem őszintén, bocsi.)

2021. máj. 18. 13:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!