Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aktuálisan most mi vonatkozik...

Aktuálisan most mi vonatkozik a személygépkocsik forgalmi engedélyére, meddig is érvényes a műszaki vizsga (a kérdéses autó műszakija a napokban jár le...mikor kell újra levizsgáztatni?

Figyelt kérdés
(fehér autó....bocs')
2021. jan. 26. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Enyém is jövő hónapban fog lejárni. De én levizsgáztatom ugyanúgy a megfelelő időben. Mert ha van is haladék, gondolom az érvényességi idő hónapja és napja ugyanúgy fix marad, nem fog ezzel tolódni. Tehát nem nyer vele semmit az ember, mert gyakorlatilag a következő 2 év lesz annyival rövidebb.
2021. jan. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van valami akadálya, hogy levizsgáztasd, amikor lejár??

Nekem pár hete járt le, előtte pár nappal elvittem műszakiztatni. Nincs rá gond.

2021. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha onnantól fog számítani az újabb érvényesség, amikor majd vizsgáztatom, akkor időt nyerek vele. Ha a forg. eng.ben levő lejárati naphoz adják hozzá a 2 évet, akkor csak annyi, hogy kissé elodázom a vizsgáztatással járó macerát....ill. amikor majd vizsgáztatom, onnantól kezdve 'ketyeg' az a biztonságérzet, hogy még jó az autó, mert nemrég vizsgázott. Addig meg még elvagyok.....
2021. jan. 26. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg nézz utána.
2021. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Éppen azt teszem jó ember
2021. jan. 26. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!