Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezaz autó megéri az árát?...

Ezaz autó megéri az árát? Link a leírás alatt

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem túl sok mindent kell benne cserélni.


Új gáztartály, vezérlés, váltó olaj,akksi, gumik, olajak, szűrők, gázrendszert átnézni. Meg kitudja még mit.


Tetszik az autó, nem dizelt szerettem volna hanem benzinest.

Igazából csak Renault Laguna jöhet szóba, mert van 3 a családban. Ismerjük jól a gondjait, meg azt hogy milyen kényelemes utazó autó. Van Renaultokkal foglalkozó szerelő is, jó áron dolgozik.

De lehet inkább dízelt nézek...


Szerintetek megéri?

3 éve áll az autó a szalonban.


2021. jan. 28. 08:01
 1/6 A kérdező kommentje:

Szertném kérni szíves segítségeteket, amíg az autónál maradunk. Más autó nem érdekel.

Erről a konkrét típusról, konkrét darabról kérem a kifejtett véleményeket.

2021. jan. 28. 08:03
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Oda van írva, hogy átvizsgálási lehetőség megoldott, élj vele! Addig felesleges beszélni róla.
2021. jan. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Meg.
2021. jan. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
"átvizsgálási lehetőség megoldott" saját szerviz, szerelő azt mond amit akar, nem azt fogja mondani hogy áá ezt meg ne vedd, ez meg ez rossz... ki is rúgják.
2021. jan. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kérdeztem az állapotot, de konkrétan semmit nem mondtak, de még az előzményeket sem adták ki az autóról...


Inkább hanyagolom..

2021. jan. 28. 09:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerinted miért csak ennyi, ilyen "jó állapotban" (kiglancolva azt' kész)...
2021. jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!