Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozza a kopogást?

Mi okozza a kopogást?

Figyelt kérdés
Volna egy Ford Focus MK2 2006 1.4 benzines csapotthátu autóm.Nemrègen, komplett futómű felújításon esett át.Minden ki lett cserèlve.Jobb hátul, mègis hallani kopogást, pl. valami úthibán megyek át.Már ki szedtem a pótkereket, ès kalaptartót is.Volt már aki járt így?Esetleg valami ötlet?Előre is köszönöm a normális válaszokat!

#Ford Focus #Ford lengőkar #Ford focus kopogás
2021. jan. 28. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyárilag sem éppen halk az autó.

Nekem újabb focusom van, de igazából inkább a zene szól hangosan mert birhatatlan...

2021. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami nem lett meghúzva rendesen...
2021. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen volt, 2. generációs Volvo S40-el, aminek ugyanaz a futóműve, mint a Focusnak.

Nem jöttem rá sokáig mi okozza, de aztán kicseréltem a hátsó stabilizátor rudat tartó két sziletet és rögtön utána halkabb lett a kopogás, majd 1 hét után elmúlt. Furcsa, hogy nem egyből, de így történt.

Ilyesmi elem, amiről beszélek (nem konkrétan ez): [link]

2021. jan. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a válaszokat, a napokban átnèzem a csavarokat, meg a stab. Szilentet.Egyedül az nem lett cserèlve. :)
2021. jan. 29. 08:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!