Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha eladtam az autómat és az...

Ha eladtam az autómat és az új tulaj egy hónap után sem íratta át és eredetvizsgát sem csináltatott rá nekem lehet ebből bármi bajom, hátulütőm?

Figyelt kérdés
Én az adásvételt követően Ügyfélkapun keresztül lejelentettem a változást. És a gépjármű lekérdezésben láttam hogy az új tulaj nem csináltatta meg az eredetvizsgát sem és még át sem íratta. Mi a helyzet ilyenkor? Milyen következmények várhatóak? Már 1 hónap eltelt az adásvétel óta.
2021. jan. 29. 08:46
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
97%
Neked semmi teendőd nincs már.....ha barhonnan baxogatnának az amugy mar eladott autoddal,csatolod az adasveteli fenymasolatat es jo napot.
2021. jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
91%
Ahogy D. Brasco írta, a bejelentés igazolását és az adásvételit őrizd meg, több tennivalód nincs.
2021. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

az ügyfélkapu is jó, de én bementem volna a kormányablakba, ott láttamozzák, lebélyegzik, és másolás után visszaadják. Na ekkortól érvényes. Ugyanis ha hiba van, vagy hiányosság, azt ott orvosolni lehet.

fájó egy ellenőrzésnél kiderül, hogy a vevő nem véletlenül nem íratta át.

2021. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!