Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy takarítod a szélvédőt...

O Róbert kérdése:

Hogy takarítod a szélvédőt belülről ?

Figyelt kérdés
Akárhogy csinálom egyfolytában csíkos marad , hiába csinálom gumikesztyűben .

2021. jan. 30. 01:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Sima szilvia. 10/10.
2021. jan. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem tudtam ettől szájbarágósabban leírni a bajom . Sajnálom hogy meghaladta a képességed a kérdésem :(
2021. jan. 30. 01:51
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Jaj, nem, egyszerű a kérdésed, kisfiam, csak nekem ennyi a válaszom. :D Én így takarítom. :D Majd biztos jön valaki, aki máshogy takarítja, ő is elmondja majd, hogy ő, hogy csinálja, hátha az majd tetszik. :D
2021. jan. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ablaktisztító, mikroszálas kendő, papírtörlő. Ki kell kísérletezni, hogyan nem lesz csíkos! Pepecs munka.
2021. jan. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj, igazából nem rossz szándékkal mondom, de ez most kicsit kiütött: aki még egy ablakot sem tud megpucolni, az hogy jutott el addig, hogy jogosítványa és autója legyen? Legalább 18 éves vagy és nem tudod hogy kell ablakot pucolni? Ennyi idősen is még anyuci csinálja neked ezeket, vagy mi?


Nem akarok itt "a mai fiatalok" kezdetű dumát előadni, mert én is csak 26 vagyok, úgy gondolom az is elég fiatal, de hihetetlen, hogy manapság mennyi ilyen baromi kényelmesen élő fiatal van. 18 évesen életképtelenek. Elgondolkodik az ember, hogy lehet a nagykorúság korhatárát emelni kéne, régen lehet jó volt a 18 év, de manapság aki egy ablakot nem tud megpucolni, annak talán nem kellene olyan nagy felelősséggel bírni, mint a vezetés, szavazás, szaporodás, stb.

2021. jan. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő ... számodra egy idegen emberről egy fiktív kitalált képet előhozni és erről prédikálni .. hát köszönöm szépen . Viszont ha már kor akkor 27 vagyok , talpraesetség mond valamit hogy 18 évesen saját magamtól boldogulok az életben bármilyen támogatás nélkül. És nem albérletben mint a legtöbb ember . Nem hitelből élek mint legtöbben . De mindegy is eltértem a kérdésemtől. Az hogy nem vagyok képes egy ablakot lepucolni , lehet van benne valami mert ezért kértem tippet !!
2021. jan. 30. 07:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, mert lehet zsíros az ablakod belül, elég, ha minimálisan szivárog a fűtőradiátorod, és az befújja a zsíros fagyállót.
2021. jan. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémet elég egy tiszta ruhával letörölni és tökéletes.
2021. jan. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Sokat szívtam én is ezzel, de mára megvan a megoldás.

Vettem Auchanban mikroszálás szélvédő tisztítót (ilyesmi: [link] Ezt benedvesítem és nagyon kevés szélvédő tisztító szerrel lefújom. Egyszer átmegyek az egész szélvédőn belülről, majd fogok egy szilikonos lehúzót ( [link] és lentről felfelé lehúzom róla a vizet. Minden húzás után egy tiszta mikrószálás törlőronggyal letörlöm a lehúzót és a szélvédő tetején összegyűlt vizet.


Ez a legjobb módszer. A szilikonos lehúzó után nem maradnak szöszök a szélvédőn. Arra kell csak vigyázni, hogy ne csíkosan húzd le (ha átfedésben húzod, jó lesz).

2021. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A linkeket elcseszte a gyakori. A végéről töröld le a zárójelet és megjelnnek a képek.
2021. jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!