Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6 2.2 CD175 Revolution...

Mazda 6 2.2 CD175 Revolution motorikusan tényleg rossz konstrukció és 100.000 km fölött nem szabad megvenni?

Figyelt kérdés
Használt autó vásárlás előtt állok és az egyik kiszemeletem a fentebb említett gépjármű típus. Autós ismerős tette a kérdésben szereplő kijelentést a gépjárműről. Amit megvennék 2014-es, 147ezer km-es, 1 gazdás, céges autóként használt, végig mazda márkaszervizben rendzseresen vezetett szervízkönyvvel. Mekkora a rizikó ebben? Tényleg rossz ez a konstrukció? Valakinek személyes tapasztalat? Köszi a válaszokat!

2021. jan. 30. 02:55
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon jók a Mazdák, de nem a dízelek. Benzinest vegyél.

Nekem a 2 literes benzines 3-as van, 5,9 literes átlagfogyasztással járok vele, minek a Diesel?

Egyébként úgy tudom igaz, hogy nem igazán sikerült és bevált motorok a Mazda dízelei. Csak a benzinesek, azok viszont tényleg nagyon jók.

2021. jan. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az alkatrész drága hozzá. Egyéb bajai nincsenek a dízelnek sem, csak sokan félnek a költségeitől, ami teljesen jogos. Nem véletlen hogy a dizel mazdát szinte utánad akarják dobni, olyan kedvező áron árulják..
2021. jan. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!