Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozhatja az autóm utasteré...

Mi okozhatja az autóm utasterében reggelente a benzinszagot?

Figyelt kérdés
Audi A3 8l 1.6 (2001) benzin. Mi okozhatja, hogy minden reggel benzinszag van az autóban? Az üzemanyagszint-mérő óra hidegindításkor azt mutatja, hogy majdnem a fele "eltűunt" a benzinnek (hozzáteszem előző nap tankoltam), aztán egy 2-3km után újra visszaáll az óra, fullon mutatja. Benzin szivárgásra egyáltalán nincs jel, sehol, se a kocsi alatt, a motortérben egyáltalán nem láttam szivárgást. Teljesen jól megy az autó, gond nélkül, legalábbis én ezt tapasztaltam. Kezdjek aggódni? 😕

2021. jan. 31. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Konkrét típust nem ismerem, de a legtöbb autónál a hátsó ülés alatt van egy szerelőlyuk, amin keresztül a tankhoz és a benzinpumpához hozzá lehet férni.

Pattintsd fel a hátsó ülést, keress egy kb. söralátét méretű kör alakú valamit és szaglászd körbe, lehet hogy elfáradt ott a tömítés.

2021. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!