Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Két autó közé hátramenetben...

Két autó közé hátramenetben tolatáskor, kormány elfordításakor megtudom húzni a falat?

Figyelt kérdés

Szóval, két autó közé akartam betolatni ami tőlem jobbra volt, ball oldal viszont ott volt a fal.


A kocsim eleje hosszabb az átlagnál.


mikor jobbra tekerem a kormányt, hátramenetben ment az autó orra a falnak.


Vagy csak én éreztem így...



2021. jan. 31. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, ha balról közel volt a fal, és az autód orra jelentősen túlnyúlik az első futóműhöz képest, mivel jobbra hátra haladáskor balra "kaszál" az eleje.
2021. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1# köszi! a gyors választ ment a zöld!



https://www.youtube.com/watch?v=AEs1f2w1lOc&ab_channel=Smile..


Ebben a videóban is pont ez történik csak fal nélkül.

2021. jan. 31. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze megtudod hiszen a kezdeti helyzethez képest az autó orra tolódni fog a fal felé a fent említett esetben. Ez leginkább teherautóknál,kamionoknál,buszoknál ismert jelenség erre mondják hogy "kaszál".
2021. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Igen sokan ezt felejtik el, hogy jobbra tolatásnál kaszálhat az eleje balra.

Piacnál parkolásnál jártam úgy, hogy kis egyirányú út de úgy, hogy bal jobb oldala parkoló és kb azon kívül 4 méter széles az egész út. Na ide parkoltam be balra hátrafelé merőlegesen. A hülyegyerek meg aki mögöttem volt úgy gondolta, hogy még szépen elmegy mellettem csak azt felejtette el, hogy akkor az én kocsim eleje jobbra fog menni balra tolatáskor. Hát kb 1 cm-en múlt, hogy nem ütköztünk össze az ő türelmetlensége miatt.

2021. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen dolgokat miért nem mondanak el oktatáson? Döbbenetes.
2021. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!