Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha autószerelőhöz viszem a...

Ha autószerelőhöz viszem a kocsit, akkor annak mi a menete?

Figyelt kérdés
Még soha nem voltam,mi ennek a menete?Be kell előre jelentkezni, vagy akármikor mehetek?Elmondom mi a gond, otthagyom pár órára,(napra?) megcsinálják és majd mehetek? Általában tudják vállalni,vagy be van táblázva mind és keresgélni kell melyik ér rá? Mehetek bármelyikhez, nem kell márkaszervíz? Suzuki Splash.

2021. febr. 1. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Felhívod és elmondod, mi a problémád. A többit majd ő mondja.

99%, hogy ott kell hagyni akár több napra az autót, és 99%, hogy nem aznap kell vinned.

Ha nem garanciás az autó, nem kell márkaszerviz.

2021. febr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Márkaszerviz szoftveres problémák esetén szükséges.
2021. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én el szoktam menni hozzá megnézi mi a gond.Idő pontot egyeztetün és napjára megrendeli az alkatrészt.Nem kellett még otthagynom nspokra de ő is annyit vállal amit egy nap meg bír csinálni.
2021. febr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Csörizd meg a mestert, a többit majd ő mondja neked telcsibe


Kálmán

47 éves

179 cm

142 kg

Kar 56-57 cm


Erőemelő

2021. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Talán ha fölemelnéd a telefont.........................


Tudod erre van kitalálva.

2021. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismered a szerelőt, vagy csak találomra? Esetleg szerviz amire gondoltál? Ha egyszemélyes a szerelőműhely, akkor menj oda, és megegyeztek..mindent elmond, amit tudni kell. Ha szerviz, akkor telefonálj, és elmondod, mit is szeretnél..hosszas hümmögés után megkérdezik melymidőpont lenne jó, aztán arra bejegyez. Odamész az időpontra, aztán ott meglátod...


Ahová én járok, az egy nagy volt ipartelep...általában a portán a rosszhangulatú mosdatlan őrrel kezdődnek a napi kihívások..a szerviz már egyenesen megváltás..

2021. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!