Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kaptam egy 2010-es audi sedan...

Kaptam egy 2010-es audi sedan A6-ot, mit kezdjek vele? 21/f

Figyelt kérdés
Semmi baja nincs, de ha elromlik, nem lesz pénzem megcsináltatni. Kereskedésbe vigyem be, vagy rakjam fel használt autókra?
2021. febr. 1. 10:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

11es

Sok ilyen embert ismerek, akik kuporgatnak, minden garast megnéznek, egyáltalán nem tudnak élvezni semmit, hiába van pénzük. Sokkal jobban jár, ha fiatalon kiélvezi azt, ami van, én is így csináltam, jobban jártam így hosszútávon.

2021. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Specifikusan mennyi pénzt tudnál szánni a fenntartására?

Azért kérdem, mert drágább autóm van, de tényleg nem horribilis a fenntartása.

2021. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

@12: Én meg pontosan azért mondom, mert én is így csináltam, és nagyon nem jártam jól.


Számszerűsítsük: annyit költöttem egy közepesen jó autó fenntartására, amennyit ha inkább félreteszem és addig valami minimálautóval járok, belerakhattam volna egy komolyabb autó megvételébe 3 évvel később, és nagyobb élményért dobhattam volna ki ugyanazt a pénzt.

2021. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mire? Minek? Kitől? Ha nem kell, minek kapsz autót? Nem is értem az egészet :D
2021. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!