Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motort, robogót válasszam?

Melyik motort, robogót válasszam?

Figyelt kérdés

2014 derbi gp1 50 (389E ft)

2011 Aprilia rs 50 (300E ft)

2012 Aprilia rs4 50 (500E ft)

Evjaratot nem tudom Derbi gpr 50 (250E ft)



2021. febr. 1. 10:47
A kérdező szavazást indított:
Rs4
Rs
Gp1
Gpr
Valami mást ajánlok
8 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Csak aprilla..

A 2 kozul azt amelyik elég.

Ha eleg a sima rs akkor az de ha te akarsz a jani lenni, hogy ugy jarjon a seb.mutato mint az ablaktorlo akkor az rs4 50 kell neked.



Derbi szar azt ne 👌

2021. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

apriliával van jó tapasztalatom, bár én sportmotort nem vennék mert elég vicces ebben a kategóriában, ha ezek közül kéne választani akkor inkább az rs, az rs4 szerintem túl drága kezdőmotornak és alapból 50-es motornak mert hamar kinövöd és bűntudatod lesz a kidobott pénz miatt


attól hogy ketten is apriliát ajánlunk a derbi sem szar, gp1 nekem inkább hányinger mint motor, de ez az én véleményem

tiéd a döntés hogy mit veszel

2021. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én robogót néznék inkább így hogy 50cc-ről van szó, ha 125 is képben lenne akkor mondanám az RS-t, ott már tényleg van értelme gubbasztani, váltogatni, csutkakormány stb. SR50, Runner, Aerox, JogRR szerintem jobb választás ha ezen a szinten akarunk maradni, de ez csak az én véleményem, azt válaszd ami neked tetszik.
2021. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!