Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első generációs Panamera?

Első generációs Panamera?

Figyelt kérdés
30ezer eurókért már kapni(300 lovas benzines, de a turbo se sokkal drágább). Gondolom egy generálozásra rámenne még 5-10k minimum. Ott lennél, hogy 40k euró, viszont vagy egy marha jó kocsid, egy passat áráért. Járható út szerintetek?

2021. febr. 3. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
ha keresel eleget igen, ha nem akkor nem
2021. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beviz Elek ***** válasza:
100%

A biztosítás, az adók, a karbantartás, az üzemanyagköltség is annyi mint egy Passatnál?


Nem megvenni nehéz az autót hanem karban tartani.

2021. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Járható út szerintetek?"

Ez egyedül attól függ, hogy mennyit keresel, de szerintem már egy nettó 800 körül is simán be lehet vele próbálkozni.

2021. febr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem humorforrásnak jó lenne, legalábbis rengeteg embernek a szánalmas jut eszébe azokról akik valami régi ex prémiumot hajtanak, az a tipikus megmutatom ki vagyok, de azért nem állok olyan jól, hogy megfizessem az újabbat.
2021. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4: azért ez más kategória, mint egy régi 3as...


az adó, biztosítás nem egetverően több amúgy egy ilyen autóra, casco-t ha kötsz rá az más.

2021. febr. 3. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Szép autó

[link]

2021. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az van, hogy ezeknél az autóknál egy nagyobb hiba simán hétjegyű összeget vehet ki a tárcádból.


Ha te úgy érzed, hogy neked ez bármikor belefér a költségvetésedbe, és nem fájna, akkor persze.

2021. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7: ha belegondolsz egy újabb skodára is simán rászórhatsz majdnem 7 számjegyű összeget egy nagyobb hibánál.


Sajnos nincs rá pénzem amúgy, csak elméleti kérdés :) Viszont úgy tudom, hogy a porschek megbízható autók.

2021. febr. 3. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!