Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális az ha a kipufogóból...

Normális az ha a kipufogóból folyamatosan fröcsög a víz?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez normális jelenség, de az én autómnál szerintem túlzás. Üzemmeleg motornál alapjáraton is fröcsög ki a kondenzvíz. Pedig nem csak rövid távokon megyek.


SX4


2021. febr. 5. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális.
2021. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Euro6? Mert akkor rendben van.
2021. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Eddig mindig azt hittem hogy a balfékekéből fröcsög. Akkor lehet hogy az enyémből is, csak nem látom menet közben magam hátulról?
2021. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Amelyikben van NOx csökkentő katalizátor (Euro 6-os besorolású), abból ha jól tudom, CO2+H2O távozik nagyrészt.
2021. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És abból hogyhogy nem lesz H2CO3 (szódavíz)?
2021. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
az a helyzet, hogy a hátsó dobban tetemes mennyiségű kondenzvíz gyűlt össze. Ez attól van, hogy soha nem mész annyit, hogy a kipufogó végig olyan meleg legyen, hogy a harmatpont a kipufogón kívül legyen. Néhány kilométer bizony kevés, pláne finom városi vezetésnél. Bezzeg ha Budapestről Érd felé a híres érdi emelkedőn 150-el megkínálod, akkor tuti hogy minden víz eltűnik, nem fog fröcsögni...
2021. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális
2021. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, teljesen normális.
2021. márc. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!