Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Touran 2010-2011es...

JUNG.G kérdése:

Volkswagen Touran 2010-2011es évjáratot érdemes megvenni? 100-130 000km állással

Figyelt kérdés
Sziasztok családi autó keresek. 2-2.5 millió körüli használt árával ez a Volkswagen Touran nagyon szimpatikus. Mi a véleményetek, észrevételek? Köszi.

2021. febr. 6. 11:08
 1/5 anonim válasza:
Ennyiből nem lehet megmondani hogy megéri-e vagy sem. Tudni kellene az állapotát, ha vannak hibái (amik biztos vannak) akkor, hogy mekkora, esetleg rozsdásodások, ezeknek a javítása mennyibe kerülne. Na meg ugye a km óra állás az mindig vissza van tekerve.
2021. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Benzin vagy dízel? Mert ha dízel akkor nagyon kevés a kilométerállás egy 10 éves autóhoz, valószínűleg városban vagy rövid távokon volt használva, így lehet hogy rosszabb állapotban van a motorja, mint egy dupla ennyit futott példánynak. Ha benzines akkor jó választás lehet, bár mondjuk én személy szerint nem ezt a modellt választanám.
2021. febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt akartam én is mondani mint a #2-es válaszoló, dízelnél - márpedig az lesz... - ennyi km kevés nagyon, vagy harmadára visszatekert...
2021. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb 140000km-t gurultak amiket néztem benzinesek. Illetve van egy CNG-s ami 65 000km-t futott azt nem is értem.
2021. febr. 7. 15:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Milyen autót választásnál ebben a kategóriában. 2.5milla kerettel.
2021. febr. 7. 15:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!