Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autófényezés tényleg ilyen drága?

Autófényezés tényleg ilyen drága?

Figyelt kérdés
Van egy 2001-es évjáratú Renault Cliom. Sajnos az első lökhárító megsérült, nem nagy a gond de engem zavar, így rendeltem egy másikat. Az új lökhárító fekete színű de nem festett anyagában ilyen. Az én autóm szürke így szerettem volna lefényeztetni, és kértem egy árajánlatot a közeli autófényezőtől, akik 75.000 forintért fényeznék le a lökhárítót. Ez kirívóan magas ár, vagy máshol is ennyire számítsak? Saját részről drágállom, hogy egy 15 ezer forintos lökhárítót, amit mellesleg csak részben kell fényezni mert a fele gyárilag is fekete, 75 ezerért vállalnak.

2021. febr. 8. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Lökhárítóért én szvsz sokallom, de egyébként igen, drága és hosszadalmas mutatvány a minőségi fényezés. Nekem egy 20 centis karcolás az autó oldalán durván 200 ezerbe került és 1 hétig csinálták (több elem).

Viszont ugyanakkor a lökhárítón lévő apró kavicsfelverődéseket (amiket nem kértem, hogy javítsanak) ingyen lefestették, bár nagyon közelről azért valamennyire látszik, hogy nem igazi fényezés, hanem csak ráfestés.

Viszont ez csak ilyen pár milliméteres sérülések javítására alkalmas, egy nagyobb felület teljes fényezést igényel, különben rettenetesen fog kinézni.

2021. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 D. Brasco ***** válasza:
52%
Egy ilyen raadasul új elemnek a fényezése 75-ert a színtiszta lehuzas kategoria.25-30ert fényeznek normalis helyen/elem
2021. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
15 ezer egy lökhárító?! :O Gondolom ez valami olcsó távol-keleti utángyártott, ami nem is alapozott gyárilag. Így lesz vele munka, nem csak lefújja, kész. 75 egy kicsit soknak tűnik, de nem kirívó. Számlás áron máshol se lesz nagyságrendekkel olcsóbb.
2021. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen utángyártott, viszont alapozott, így elméletileg csak le kellene fújni bár nem értek hozzá. Igen én is ilyen 25-30 környékén gondoltam, kicsit erősnek érzem a 75 ezret.
2021. febr. 8. 14:12
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
minek költesz pénzt esztétikai okok miatt egy 20 éves kisautóra?
2021. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűen zavar ha ránézek, hogy sérült. Plusz nyáron eladásra kerül az autó és ezen kívül nincs más nagyobb esztétikai hibája, így addig mindenféleképpen szeretnék rá egy megfelelő lökhárítót.
2021. febr. 8. 14:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Felénk kb 35 ezer\ elem
2021. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Azert mondott ennyit, h ne kelljen vele bszakodnia, nem eri meg
2021. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40k-ért már kimagasló minőségben fényeznek Budapest környékén. Elsőre sokallom
2021. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül bontóból vettem egy színazonosat. A fekete pedig eladásra kerül. Köszönöm a válaszokat.
2021. febr. 17. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!