Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondjatok valami sport kipufog...

Mondjatok valami sport kipufogót amivel erős hangot ad ki?

Figyelt kérdés
láttam tegnap egy 1.2 es autót valami brutál hangja volt, tudtok valami jó kipuffot ajánlani?
2010. aug. 16. 16:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy ha teszel rá.
2010. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Nevetséges, szánalmas...

[link]

2010. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
gyerekek nem fikázást kértem. ha nem tetszik ne válaszolj, de az ilyen hülye beszólásokat nem kértem. Olvasd el a kérdést még egyszer, ha konkrétan arra nem tudsz válaszolni, akkor nézz más kérdést, amit hozzád hasonlóak tettek fel! köszi.
2010. aug. 16. 17:05
 4/29 anonim válasza:
így csak mindenki utálni fog :D , de k.urva idegesitő amikor egy idióta ott dúrrogtatja a kocsiját a belváros közepében, néha azthittem hogy most azonnal kirángatom és meglincselem :D
2010. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
:) van akinek ez tetszik van akinek az. :) szerintem nagyon jó. :)
2010. aug. 16. 17:08
 6/29 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg nekem mi a jó benne? Mi a jó abban, hogy olyan hangos mint egy helikopter, közben egy kispolák lehagyja!?
2010. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél egy minimum 100 lóerős autót, aztán TELJES Proex rendszert rá!

Ha ráteszed a gyári rendszer végére a teszkós 'rajtuning' dobot annak semmi értelme.

Mellesleg rohadt idegesítő.

Volt egyszer a BMW-men, és 100-120 km/h között annyira mély, rezonáló idegesítő hangja volt, hogy már legszívesebben lerúgtam volna a p1csába az egészet.

Pedig az egy drága Remus dob volt.

2010. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
igen ez igaz. vannak rossz esetek, amikor kis szaros autóra raknak fel kipufogót, én nem erről beszéltem. aki nem szereti az autókat, nem élvezi az nem értheti ezt. leírhatatlan...
2010. aug. 16. 17:13
 9/29 A kérdező kommentje:
én sem tuskós tuningra gondoltam!!
2010. aug. 16. 17:13
 10/29 anonim ***** válasza:

"vannak rossz esetek, amikor kis szaros autóra raknak fel kipufogót"

"láttam tegnap egy 1.2 es autót"

Érzed az Epic Failt?

2010. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!