Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » C kategória elmélet nem megy?...

C kategória elmélet nem megy? E learning

Figyelt kérdés

Elkezdtem az E titánon csinálni már benne van 17 órám és mind a három részét megcsináltam a tananyagnak.

Már csak próbavizsgákat csinálok de elég rosszak az arányok, a kresz részből 10/2 sikerül és mindig ilyen 1-2 pontokon múlik.

Eléggé elkeserítő igyekeztem is a tanulással hogy időm is maradjon de lehet túlságosan siettem.

Még van 58órám hátra. A szerkezeti rész jobban megy ott ~10/8 sikerül a munkavédelem is hasonló arányú.

Hallottam hogy ez egy nagyon jó program és könnyű vele levizsgázni de valahogy mindig elhasalok bizonyos kérdéseken.


Aki csinálta online mennyi időt fektetett a tényleges tanulásba?

Mit csináljak kezdjem el újra átolvasni az egészet, vagy csináljam mostmár folyamatosan a vizsgákat?


2021. febr. 9. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd át újra, úgy hogy meg is értsd. Nem az a cél hogy át menj a vizsgán, hanem hogy ne ölj meg senkit azért mert nem tudsz közlekedni.
2021. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ennel sokkal jobban kéne teljesíteni, aki "hivatásos" jogsit akar.
2021. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát... Én is a kiegészítő tanyagoknál járok. 15 óra alatt jutottam idáig, most tarkok 18-nál. Kb mindegyik próbavizsgám sikeres, 1-2 hiányzik néha a hibátlantól. Ezekben a témakörönkénti 10 kérdéses részekben is javarészt elég jól teljesítek, a legrosszabb 70% volt.

Szerintem 🌳sza amúgy, mostmár szerintem témakörönként gyakorolj.

2021. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!