Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50cc motor 4-es 5-ösbe nagyobb...

50cc motor 4-es 5-ösbe nagyobb gáz adásra, alapjáratra ugrik a fordulat. Ha elengedem a gázt akkor meg kb 2-3 mp-ig marad ugyan azon a fordulaton aztán alapjáratra esik. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Ha sokáig eröltetem a nagyobb gáz adást, visszaugrik alap járatra, a végén lassulni kényszerülök és leáll/le akar állni a motor, végig pörgetnem kell a motor gáz kart hogy ne álljon le. Karbi lehet a baj? Használtan vett motor tegnap vettem.

2021. febr. 11. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Karburátor lesz valószínűleg. Próbálkozz a fúvókák, járatok, szabályzó csavarok, tűszelep kitisztításával.
2021. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt,nekem speciel kikopott a súber (kopott volt a suber háza).
2021. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg vázlatosan segítenétek hogy kell ki szedni a karburátort? Csöveket leszedem azokat be kell tömni és a karburátort szét kapom, ha a suber a rosz azt látni hogy kopott? Illetve mit ajánlotok tisztításhoz?
2021. febr. 11. 14:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt írtad hogy kopott.
2021. febr. 11. 14:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!