Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha elkapnak robogon jogsi...

Ha elkapnak robogon jogsi nelkul mi vagy mennyi a buntetes? Illetve ha b jogsival vezetek 125ost kamu 50es papirokkal akkor mivan? Elvileg kb semmi vagy nagyon enyhe bunti.

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Engedély nélküli vezetés: helyszínen 45 ezer, szabálysértési eljárás esetén 90 ezer. Ha kárt okozol, a biztosító nem fizet.


A másiknál nincs megfelelő kategóriád (35 ezer helyszínen / 70 ezer szabálysértés) + nincs érvényes műszaki + biztosítási csalás, szóval ez komolyabb lesz. Károkozás esetén ennél sem fizet a biztosító.

2021. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
250ezer
2021. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hmm ertem koszi. Akkor nem eri meg :) tobb havertol halottam h siman mukodik. Ha megallitottak tette a hulyet h o nem ert a motorokhoz o 50esnek vette. Meg nem volt messze otthonrol es csak hazazavartak. Tolja haza es tobbet ilsen ne legyen. Es tobb ilyen sztorit halottam. Meg egyik havert se buntettek meg. De akkor csak mazli gondolom.
2021. febr. 11. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, nyilván mázli, meg elnéző a rendőr.

A rendőr is ember, sajnos pont azokat engedte el, akit nem kellett volna

2021. febr. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!