Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után plasztik kártya nélkül vezethetek?

Figyelt kérdés
Azt mondta az okmány irodában a no,hogy az igazoló lappal amit adott azzal is vezethetek amíg nem jön meg a jogositvanyom. Első jogsim. Ez tényleg így van?

2021. febr. 12. 17:07
1 2
 11/15 anonim válasza:

Én ma voltam Egerben jogosítványt intézni (friss jogsi, nem megújítani), és nekem is azt mondták 2x is hogy a papírral vezethetek, rá is van nekem is írva hogy "A kérelem adatlap 2021.03.20-ig jogosít vezetésre", úgyhogy ezek alapján elégge úgy néz ki hogy lehet vele vezetni.


Mondjuk elvileg 8 nap alatt elkészül a kártya, utána már a postán múlik mikor kapod meg, szóval nem a világvége kivárni (ahhoz képest hogy amúgy mostanában mennyi idő egy jogsit megszerezni...)


Szóval lehetni lehet, bár én nem bíznám rá az életemet hogy ha véletlenül pont megállít a rendőr nem fog akadékoskodni, hiába van bármi ráírva...

2021. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen igen.... nemrég amikor még vezettem az oktató mellett, épp egy balesetet helyszíneltek a rendőrök amit egy friss “jogsis” okozott az okmány irodában kapott papírral vezetett. Az oktatóm azt mondta hogy a készülőben levő plasztik kártya már ki se lesz küldve mert elveszik a jogsit nem csak a baleset miatt hanem mert az okmány irodába papírral vezetett....szóval érthetetlen mert az okmány irodában azt mondjak lehet de a rendőrök már nem fogadjak el
2021. febr. 21. 05:15
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
annyira suták vagytok komolyan mondom bmeg....van akinek 6 hónap a beiratkozástól a siekres forgalmi vizsgáig erre nem tud 2 hetet várni...komolyan felmegy a vérnyomásom....ha ennyire uncsi a bkv akkor taxizz
2021. febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Vegyél be vérnyomás csokkentot akk
2021. febr. 21. 20:42
 15/15 anonim ***** válasza:
viagrára nem lehet
2021. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!