Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem indul a nagy mínuszban...

Ha nem indul a nagy mínuszban az autó mit kell kicserélni rajta?

Figyelt kérdés

Golf 4 1.9 pdtdi 74kw 2003

1 éve van nálam.

Az autó jó állapotban van.

Az a hibája,hogy ha -10 van akkor nem akar indulni. 6-8x izzítom és amikor rá fordítom a kulcsot kattan és a műszerfalon pislákolnak a visszajelzők. Nagyon lassan és nyögve párszor fordul a motor. Aku csere+izzitók?



#Hidegbe nem indul
2021. febr. 15. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg akkumulátor.
2021. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első körben igen. De lehet elég csak az aksi ha nem túl régiek az izzó gyertyák.
2021. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs 1 éve vásároltam,tavaly -15 1x nem indult akkor mondom oké töltő. Idén ez már 3x kelllet töltenem 40-45 percet.

Először akkor aku csere utána izzítók.

2021. febr. 15. 10:17
 4/13 anonim ***** válasza:

Megint egy golfos értelmiség...


"Az autó jó állapotban van."


vs.


"Fogalmam sincs 1 éve vásároltam"


Azt se tudod milyen az autó, csak megvetted mert egykilenctádé és nímet, baja már nem lehet, és erre bukik mindenki.

2021. febr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóó állapotban van akkor ez normális.. gófot vetté', ez ilyen. :D
2021. febr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na, tegnapelőtt az én kocsim sem indult el ebben a veszett hidegben, de a szerelő majd csak csütörtökön tud fogadni. Szerintem aksicsere lesz, legalábbis remélem, hogy semmi komolyabb (és költségesebb).
2021. febr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Írja, hogy alig bír tekerni. Aztán lehet akármilyen állapotban az autó, ha az akku már szar. Ez nem a Golf hibája. Meg azért nem árt a jó gyertya sem egy PDTDI-be, hogy beinduljon télen, de ennek nem az a baja.
2021. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem az autóé valóban, hanem a gondatlan gazdáé... De nem véletlen került ide a golf híre...
2021. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Aku csere megoldotta a problémát. Pirosba volt az aku mutatója.

Te aztán nagyon okos ember vagy,attól hogy valakinek golfja van miért is rossz? Fáj hogy egy elismert márka? Ha nem tudsz értelmeset szólni akkor inkább ki se nyisd a szád .

2021. febr. 15. 17:54
 10/13 anonim ***** válasza:
A Golf az márka? Nem is tudtam... én azt hittem csak egy modell.
2021. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!