Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen akkumulátort töltött...

Ilyen akkumulátort töltött már valaki fel, desztillált vízzel?

Figyelt kérdés

[link]

Mert látom hogy a gondozásmentes aksinál is van lehetőség, csak le van ragasztva [link]



#akkumulátor #Desztillált vízz
2021. febr. 16. 16:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Ebben felitatott elektrolit van, nem szabad feltölteni semmivel.
2021. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Felnyitottam, van rajta 6 db gumi dugó, raktam bele ioncserélt vizet elég száraz volt. Tapasztalata van valakinek erről a fajta aksiról?
2021. ápr. 4. 19:23
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Persze hogy lehet, csak általában mire észreveszed hogy kiszáradt már annyi neki.
2021. ápr. 5. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 krwkco ***** válasza:
44%
Én úgy olvasom a működési elvből, hogy a gyártó nem úgy kepzelte el a dolgot, hogy szabad folyadék legyen a cellákban. Most, hogy feltöltötted, jobb lett?
2021. ápr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Rendesen visszaraktam a dugaszokat, töltés után jött belőle egy kis víz. Szerintem ezért is tud kipárologni, pedig elméletileg zárt, gondozásmentes, erről ennyit.

Tegnap még 13 volt felett volt benne, ma kipróbálom. Fél éves, de egész télen gond volt vele.

2021. ápr. 5. 10:41
 6/19 anonim ***** válasza:
19%
Vegyél normális, márkás akkumulátort. 5-8 évig bírniuk kell. Amivel fél évesen gondok vannak már, azt ki kell dobni a veszélyes hulladékba.
2021. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Több mint 8 ezer forint volt, de hogy ilyen hulladékot lehet kapni ennyi pénzért.

Adjál tippet, milyent vegyek?

2021. ápr. 5. 19:51
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Kb. fel centivel lepje el a viz a lemezeket. Gondozasmentesbe is lehet es kell is vizet tolteni.

Fontos, hogy kulso toltovel 100%-ra toltsd. Igy nem lesz vele gond. Tobb ilyet mentettem mar meg.

2021. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
de hol kell betölteni egy akkumulkétoirba a vizet? engem is érdekelne irjátok le lécci
2021. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
A fedel alatt vannak a kupakok, amelyik nem teljesen zart.
2021. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!