Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik E90 bmw a legmegbízhatóbb?

Melyik E90 bmw a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Régóta nézegetem már, hogy milyen autó lenne az, ami hozzám illik, amibe boldogsággal, és örömmel ülök bele, ekkor találtam rá a fentebb említett autókra. Viszont mivel az autók terén nem én vagyok a legnagyobb zseni, ezért gondoltam megkérdezem tőletek, hogy ti melyiket vennétek a helyemben. A válaszokat előre is köszönöm.

#autó #BMW #BMW E90 #3 series
2021. febr. 17. 10:33
 1/7 Morzsi007 ***** válasza:
55%

BMW-ből nincs olyan. :))

Nem volt még német prémiumom, de èn a benzinesben gondolkodnék, ha van sor 6-os. Ezt választanám.

2021. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legfiatalabbak (2012-2013), bár ne feledd, hogy ebből a szériából a legfiatalabb darabok is lassan 10 évesek.
2021. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos azok már egy kicsit drágák. Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2021. febr. 17. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3,

Ezt illetően én azon a nem túl népszerű állásponton vagyok, hogy ha pénzügyi okok miatt régi BMW-re vagy szorulva, akkor érdemesebb lehet olcsóbb márkákkal próbálkozni inkább.

De hát ha tetszik az autó, akkor ugye ne beszéljen le róla senki. :)

2021. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ,,rászorulva’’ semmire. Ha egy régebbi modell is megteszi ugyan azt, amire nekem kell, ráadásul olcsóbban, én elvagyok vele.
2021. febr. 17. 11:56
 6/7 anonim válasza:
Abban az esetben, amennyiben mindenképpen E90-ben gondolkodsz és fontos a megbízhatóság és a fenntarthatóság, magam is inkább benzines modellt választanék, mivel abban az időszakban a dízelekkel elég sok probléma volt. Gondolok itt a vezérműlánc szakadásra, részecskeszűrő és szívósor problémákra, melyek egyenként is elég költségesek tudnak lenni.
2021. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A 320d M-es motorkódú 163le motorok elég jók szépen mozgatja a kasztnit keveset fogyasztanak viszont a fentartása egy dízelnek mindig több mint egy benzinesnek.
2021. márc. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!