Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 156 vagy Renault...

Alfa Romeo 156 vagy Renault Megane?

Figyelt kérdés

Autó keresés közben találtam ezt a két típust, képeken jól néznek ki.


2003 Alfa Romeo 1.9 JTD

2004 Renault Megane Cc 1.6 Benzin


A Renault már volt a családban komoly probléma nem volt vele, az Alfa pedig egy "szerelem" ugyanakkor visszatart a rossz hírneve...

Melyiket választanátok?



2021. febr. 17. 12:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Alfáknak utánna olvasva azt mondták a "hozzáértők" hogy csak a Diesel, elvileg a JTD motorok megbízhatóbbak
2021. febr. 17. 12:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Megane.
2021. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jobbnál jobbak...
2021. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Renault.
2021. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen Megane CC-m volt 2014-18 között, magyarán hét évvel fiatalabban vettem, mint te vennéd. És még így se voltam elégedett a megbízhatóságával:

- gyújtótekercsek el-elszállogattak

- futóművével volt valami szar, már nem tudom mit kellett cserélni

- indítókártya kontakthibás lett

- jobb hátsó háromszögablak beragadt

- hideg motor fékezésnél, bekuplungolásnál olykor lefulladt, már nem emlékszem mi miatt

- indításkor néha borzasztó recsegő hangot adott ki, vezérlésmódosító kereket kellett volna cserélni, de ez már a következő madár baja volt, mert egyből eladtam

Amúgy élveztem a kabriózást, meg a nagy üvegtetőt, de ez ma már egy kivénhedt modell, sokat fogsz szívni vele, ha megveszed. Persze az Alfára ugyanez igaz. Inkább buszozzál még 2 évet és vegyél egy normális autót, ne ezer éves lomot.

2021. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 D. Brasco ***** válasza:
61%
Az nem játszik,hogy valamilyen normalis autot vegyel?csak ezek a hulladekok johetnek szoba?
2021. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Renault.
2021. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért mit vegyen? Cadillac-et? Alfát vegyél de inkább a 2.4jtd-t.
2021. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!